بهشت کلینیک

خانه بوتاکس تهران

بوتاکس تهران

مرکز بوتاکس در تهران

شماره تماس: ۴۴۲۱۹۷۷۱-۰۲۱

بوتاکس در تهران پرطرفدارترین عمل زیبایی است که بدون نیاز به جراحی و به صورت سریع انجام می‌شود.

 

چگونه برای تزریق بوتاکس اماده شویم؟

سوال خوبیست!

۱ – رزرو زمان مناسب:واقعا اهمیت دارد که زمانی را برای انجام تزریق بوتاکس انتخاب نمایید که حداقل یک روز فارق از هرگونه استرس باشید. تزریق می تواند باعث اضطراب در برخی افراد شود.
۲- جمع آوری اطلاعات و تحقیق درباره بوتاکس: اگر شما، یا کسی از اقوام شما بوتاکس را انجام نداده اند، بهتر از قبل از تزریق بوتاکس اطلاعات مرتبط را جمع آوری نمایید.
۳- توضیح سابقه پزشکی : اگر سابقه پزشکی، یا مصرف هرگونه داروی خاص به صورت بلند مدت را دارید، بهتر است حتما این موضوع را با پزشک خود در جریان بگذارید.
۴- قطع مصرف دخانیات و سیگار تا ۳ روز قبل از تزریق بوتاکس در مرکز بوتاکس تهران: دخانیات و سیگار ممکن است شانس خونریزی حین بوتاکس را افزایش دهد، پیشنهاد میگردد که مصرف دخانیات را تا ۳ روز از انجام بوتاکس به حداقل برسانید.

 

شماره تماس: ۴۴۲۱۹۷۷۱-۰۲۱

 

.

بوتاکس چیست:


توکسین بوتولینوم (بوتاکس، onabotulinumtoxinA) موادی است که بیش از یک قرن شناخته شده است و برای اهداف پزشکی برای بیش از ۵۰ سال گذشته مورد استفاده قرار گرفته است، استفاده های اولیه آن برای انحراف چشم ع (استرابیسم)، بلفاراپاسم (عدم توانایی حرکت پلک ها) و گردن رحم بود.
در سال ۲۰۰۲، آن را برای بهبود خطوط چروک در منطقه (glabella) بین چشم در پیشانی مورد تأیید و استفاده قرار گرفت و از آن زمان به طور موفقیت آمیزی در بیش از ۱۱ میلیون بیمار مورد استفاده قرار گرفته است، براساس برآوردهای داده ای که توسط Allergan شرکت انجام گرفته شده.
در سال ۲۰۰۴، بوتاکس برای درمان عرق کردن بیش از حد (hyperhidrosis) مورد تایید قرار گرفت و در سال ۲۰۱۰، بوتاکس برای درمان سردردهای میگرنی نیز مورد تایید قرار گرفت.
تصور غلط رایج این است که بوتاکس در واقع عضلات صورت را فلج میکند. اگرچه این می تواند با مقدار شدید بوتاکس اتفاق بیفتد، اما اکثر پزشکان تلاش می کنند که فقط بوتاکس را به میزان کافی و محدودی تزریق کنند.
هنگامی که تزریق بوتاکس به درستی و توسط پزشکان اموزش دیده انجام شود، محلی که بوتاکس در آن تزریق گردیده کاملا طبیعی به نظر خواهد رسید.

 

 

بوتاکس در کلینیک بوتاکس تهران چگونه انجام میگیرد؟


بیمار در موقعیت معینی دراز کشیده و مناطقی که قرار است تزریق انجام گیرد با پاک کننده های الکلی نظیر Hibiclens یا Betadine محل مورد نظر ضدعفونی خواهد شد. بیشتر از پزشکان در این زمان یک بی حس کننده موضعی مانند کرم EMLA و یا برخی از جایگزین را اعمال می کنند. با توجه به نوع چروک ها و محل آن ها، پزشکان می توانند مناطق بیشتری را برای تزریق انتخاب نمایند. اگر به نظر می برسد. سپس پس از انجام بوتاکس، پک یخ بر روی محلی که بوتاکس در آن تزریق گردیده است گذاشته خواهد شد.

پس از انجام بوتاکس در تهران چه کاری نیاز هست انجام دهیم؟


پس از تزریق، بیمار معمولا در حدود دو تا پنج دقیقه در تخت به حالت خوابیده باقی بماند تا اطمینان حاصل شود تزریق به خوبی انجام شده است و پس از آن بیمار باید برای دو تا چهار ساعت به صورت دراز کشیده استراحت کند،
اگر تزریق بوتاکس توسط یک یک پزشک ماهر انجام شود، بوتاکس نسبتا ایمن و بدون مشکل خواهد بود، گرچه عوارض جانبی وجود دارند که در طی چند روز رفع خواهد شد از جمله:
  1. درد، تورم، یا کبودی در محل تزریق
  2. سردرد
  3. نشانه های شبیه به آنفلوانزا
  4.  مشکل در دید و پلک زدن
  5. خشکی چشم
  6. و غیره..

در صورتی که هرکدام از علائم بیشتر از ۴-۵ روز ماندگاری داشت پیشنهاد میشود با پزشک معالجتان مشورت های لازم را انجام دهید.

 

حقایقی درباره بوتاکس :

۱) بوتاکس یکی از محبوب ترین درمان های زیبایی غیر جراحی است که سالانه بیش از ۶ میلیون نفر انجام میشود.
۲) بوتاکس یک نوروکسین مشتق شده از Clostridium botulinum است که یک موجود زنده در محیط طبیعی است که عمدتا غیر فعال و غیر سمی است.
۳) توکسین بوتولینوم برای کاهش خطوط و چین و چروک های صورت با فلج کردن ماهیچه های زیرین مورد استفاده قرار می گیرد.
بوتاکس برای درمان های میگرن، اختلالات عضلانی و برخی اختلالات مثانه و روده نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

 

تعدادی از کاربرد های زیبایی تزریق بوتاکس در کلینیک بوتاکس تهران

۱- رفع خط اخم

۲- کاهش چروک های استاتیک

۳- رفع چین و چروک ها در نواحی چانه – گردن- دور لب

۴- کاهش از نمایان شدن بیش از حد لثه در هنگام خندیدن

۵- رفع افتادگی گوشه لب ها

۶- کاهش و رفع چین و چروک های

۷- بالاتر بردن نوک بینی

۸- کاهش خطوط در اطراف چشم

 

شماره تماس مرکز بوتاکس در تهران: ۴۴۲۱۹۷۷۱-۰۲۱

 

کلمات کلیدی: بوتاکس در تهران، هزینه تزریق بوتاکس در تهران، بوتاکس تهران