بهشت کلینیک

خانه مزوتراپی برای آب کردن چربی

مزوتراپی برای آب کردن چربی

آب کردن چربی ها بوسیله مزوتراپی

بسیاری از ما دچار توده ها و برآمدگی هایی از چربی های بد شکل و یا سلولیت در بدن خود هستیم. در حال حاضر، یک راه حل برای این مشکل وجود دارد. در آب کردن چربی ها بوسیله مزوتراپی، چربی های موضعی و سلولیت به صورت موضعی مورد هدف قرار می گیرد. این روش نسبت به لیپوساکشن بسیار کم تهاجم می باشد و به آرامی بافت چربی را با استفاده از ترکیبات حلال چربی آب می کند. بدن به طور طبیعی پس مانده های چربی را در طی ۳ تا ۴ هفته دفع می کند.

 

جایگزینی برای لیپوساکشن

مزوتراپی در زمینه تناسب اندام به عنوان جایگزین مناسبی برای اعمال جراحی مثل لیپوساکشن می‌تواند به کار برود. با مزوتراپی می‌توان چربی شکم، چربی‌های موضعی کنار ران و پهلو و غبغب را از بین برد. با کشف دارویی که حل‌کننده چربی است محققان متوجه شدند با تزریق آن در بافت چربی، چربی حل می‌شود و از بین می‌رود ولی برای رسیدن به نتیجه مطلوب باید دوزهای زیاد از این ماده استفاده شود که بالطبع عوارض زیادی به دنبال خواهد داشت بنابراین فقط در نواحی کوچک باید مصرف شود. معمولا افراد چاق به دنبال روش‌هایی آسان و بی‌زحمت برای کاهش وزن هستند. این روش تاثیر غیرمعقول و معجزه‌آسا برای کاهش وزن ندارد بلکه یک تاثیر منطقی و محدود دارد.

مساله بسیار مهم در کاهش وزن به روش مزوتراپی این است که بیمار باید شاخص توده بدنی (BMI) زیر ۳۰ داشته باشد تا بتواند از مزوتراپی در زمان چاقی موضعی استفاده کند چنانچه این عدد زیر ۲۵ باشد، یعنی فرد وزن طبیعی دارد و نیازی به رژیم غذایی ندارد و اگر این عدد بین ۲۵ و ۳۰ باشد بیمار باید در کنار رژیم غذایی از روش مزوتراپی استفاده کند.

در کاهش چربی به کمک این روش کوچک‌کردن غبغب معمولا بهتر از دیگر نقاط بدن جواب می‌دهد. باتوجه به نوع کاربرد مزوتراپی در درمان، مدت زمان لازم برای مشاهده آثار درمان فرق می‌کند، مثلا در ریزش موی مردانه معمولا با شروع درمان مزوتراپی در کنار دیگر روش‌های درمانی پس از ۶ ـ ۵ ماه نتایج قابل مشاهده خواهد بود که این نتایج شامل رویش موی جدید نیست در واقع در درجه اول نقش پیشگیری از ریزش مو را دارد و در حدود ۳۰ ـ ۲۰ درصد روی روند استحکام مو، رشد مو و حالت‌گیری مو تاثیر خواهد داشت. همچنین می‌تواند چربی زیاد موی افراد را کاهش دهد.

نتایج درمان در افرادی که ریزش موی آنها ناشی از رژیم‌‌های غیراصولی و سخت است، ماندگار خواهد بود، چون علت ریزش مو برطرف شده ولی چنانچه این ریزش بر اثر عواملی باشد که همیشه با بیمار باشد و از بین نرود باید تا آخر عمر از روش مزوتراپی استفاده کند تا ریزش مو شروع نشود، مثل ریزش موی هورمونی.

در کاهش چربی‌های اضافه بدن معمولا آثار درمانی بعد از حدود ۸ ـ ۳ جلسه قابل مشاهده خواهد بود و نتایج درمانی در کاهش وزن تا زمانی باقی خواهد ماند که فرد رژیم غذایی خود را ادامه دهد.

 

مزایای آب کردن چربی ها بوسیله مزوتراپی

با استفاده از تزریق مواد حل کننده چربی در مناطق هدف، ما می توانیم بدون جراحی های وسیع، به تناسب اندام دست یابیم.
■ نیاز به بیهوشی وجود ندارد
■ دوره استراحت کوتاه مدت، بازگشت سریع به کار و فعالیت های طبیعی
■ مقرون به صرفه در مقایسه با جراحی

مزوتراپی برای آب کردن چربی ها چگونه عمل می کند؟

مزوتراپی شامل تزریقات کوچکی از مواد آلی، معدنی و آنزیممی باشد که برای حل کردن بافت چربی موضعی مقاوم در برابر رژیم غذایی و ورزش بسیار موثر است. درمان از یک سری تزریق های کوچک به بافت های چربی موضعی تشکیل شده است.

نتایج

مزوتراپی روشی بسیار عالی برای صاف کردن پوست و از بین بردن چاقی های موضعی است. شما می توانید نتایج را معمولا بعد از ۳ تا ۸ جلسه درمانی به دست آورید. این عمل در مدت زمان خیلی کم در مطب انجام می گیرد و هر گونه عوارض جانبی مانند مختصر کبودی، خارش و درد خفیف گذرا خواهد بود. در بیشتر بیماران بین ۳ تا ۷ سانتی متر از سایز کمرشان کم خواهد شد.

تاریخچه درمان

مزوتراپی بیش از نیم قرن سابقه دارد و در طول ۲۰ سال گذشته، پزشکان آمریکای جنوبی، آفریقای جنوبی و اروپا با موفقیت روش مزوتراپی را در صدها هزار نفر از بیماران استفاده کرده اند.

مناطق درمان

مناطقی که به این نوع درمان بهترین جواب را می دهد ( البته در کسانی که اضافه وزن خیلی زیادی ندارند ) بافت های چربی مقاوم در برابر رژیم غذایی و ورزش است. این مناطق شامل: شکم، پهلوها، پشت بازوها، خارج رانها و محل بال (منطقه پشت، درست در کنار زیر بغل) می باشد. مزوتراپی همچنین برای بهبود و صاف کردن پوست و کوچک کردن لیپوم ( غده های چربی ) کاربرد دارد.

 

گالری تصاویر مزوتراپی غبغب

 

مزوتراپی برای جوانسازی پوست
مزوتراپی چیست؟


فرانک :

سلام من ٢٧ سالمه در ناحیه بغل پا دچارمشکل چاقی موضعی هستم که با هیچ جور رژیم و ورزش و ار اف و… تغییری نکرده دچار بیماری ارتویید رومانویید هم هستم دکتر رژیمم پیشنهاد مزو به من کردن که ١٠٠ تا امپول در ١ جلسه هست با هزینه ی ٤٨٠ که با مال شما خیلی اختلاف داره و ٢ ماه بعد دوباره ایا موثر هست؟

پاسخ:

صرف نظر از هزینه، با استفاده از داروهای مناسب و با کیفیت، با حجم کافی، در همراهی با ورزش و رژیم غذایی نتایج درخشان حاصل خواهد شد ان شاءالله.

موفق باشید

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *