بهشت کلینیک

خانه لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ

لیفت با نخ یکی از نوین ترین روش های زیبایی با حداقل تهاجم می باشد که پوست افتاده در مناطق صورت و گردن را با استفاده از نخ های خاردار لیفت می کند. این نخ ها از جنس پلی دی اکسان و کاملا سازگار با بدن است که سالها برای مصارف پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد. خارهای این نخ ها یک جهته، دو جهته و یا سه بعدی هستند. خارهای این نخ ها کمک می کند تا پوست لیفت گردد و علاوه بر این کانونی برای فیبروز و ساخت کلاژن در پوست می باشد.

این روش نیاز ی به بستری شدن ندارد و با استفاده از بی حسی موضعی در طی زمانی کمتر از یک ساعت با حداقل درد، خونریزی و تورم انجام می پذیرد. این نخ ها از طریق سوراخی کوچک در بین موهای جلوی گوش در پوست صورت کار گذاشته می شوند.

روش لیفت با نخ می تواند به طور موثر برای بالا بردن ابرو به منظور بهبود شکل و فرم آن مورد استفاده قرار گیرد.
لیفت با نخ برای مواردی که تغییراتی جزئی مورد نیاز است استفاده می شود و در نتیجه جایگزینی برای عمل جراحی لیفت صورت و گردن نیست. در عوض این روش قبل از تصمیم گیری بیمار برای عمل لیفت صورت و گردن به بیمار فرصت و زمان بیشتری را می دهد.

واقعیات لیفت با نخ

قابل توجه ترین مزیت لیفت با نخ موضوع عدم وجود رد قابل مشاهده، بهبود فوری و زمان بسیار کوتاه محدودیت فعالیت های روزمره است.
همه گروه های سنی با شلی پوست جزئی تا متوسط نامزد های مناسبی برای روش لیفت با نخ هستند.
این روش را به خوبی می توان با دیگر درمان های غیر تهاجمی مانند پرکننده های پوستی و یا لیپوساکشن، (که ممکن است همزمان برای بهبود ظاهر چهره انجام گردند) همراه کرد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *