بهشت کلینیک

خانه پی آر پی PRP چیست؟ مرکز PRP مو تهران – پی ار پی مو تهران

مرکز PRP مو تهران – پی ار پی مو تهران

PRP پی ار پی تهران جدیدترین فناوری جهت زیبایی و جوان سازی است. اساس این روش تحریک سلولهای بنیادی است.

کلینیک پی ار پی تهران

شماره تماس: ۴۴۲۱۹۷۷۱-۰۲۱

سلولهای بنیادی سلولهایی هستند که در بدن به هر شکل که نیاز باشد در می آیند.و ایجاد بافت های مختلفی مثل ماهیچه،استخوان، غضروف،پوست و مو و … می کنند.

سلولهای بنیادی پس از فعال شدن این خاصیت را پیدا میکنند که به بافت مجاور خود تبدیل شوند مثلاٌ در کنار ریشه مو باعث رویش مجدد مو به حالت اولیه می شوند. در پوست باعث ترمیم ضایعات پوستی از قبیل چین و چروک،فرورفتگی و اسکارهای پوستی می شوند.در استخوان یا غضروف باعث ترمیم ضایعات این بافت ها از قبیل شکستگی ،تخریب غضروف و … میشوند.

 

پی ار پی مو،  پی ار پی تهران PRP:

پی آر پی PRP چگونه در درمان ریزش مو کمک می کند- PRP تهران؟
وقتی فولیکول های مو و یا ریشه موها سالم است، رشد موها نیز طبیعی است. فولیکول های مو به دلیل تغذیه شان توسط خون زنده می مانند. وقتی ما پلاکت ها را توسط پی آر پی به محل فولیکول آسیب دیده مو وارد می کنیم، مکانیسم ترمیم زخم به صورت طبیعی تقویت می شود. برخی پزشکان در سراسر جهان بر این باورند که پی آر پی PRP می تواند برای تحریک رشد فولیکول های مو، جهت جلوگیری از ریزش مو مورد استفاده قرار گیرد.

مزایای پی آر پی مو PRP

  1. به طور طبیعی رشد مو را تحریک می کند
  2. حجم، تراکم و پری موها را افزایش می دهد
  3. طول عمر موها را افزایش داده و موهای موجود را تقویت می کند
  4. کیفیت موها را بهبود می بخشد
  5. ریزش موها را کاهش می هد
  6. به طور کلی رضایت بیماران نسبت به آن بالاست
  7. تنها درمان غیر جراحی و غیر دارویی است که اثربخشی آن ثابت شده است
  8. می تواند در همراهی با سایر درمان ها و داروهای ضد ریزش مو مورد استفاده قرار گیرد

 

درمان طبیعی ریزش مو با استفاده از پی آر پی مو (Hair PRP)

 

پیشرفت در زمینه درمان با پلاسمای غنی از پلاکت منجر به استفاده از آن به عنوان گزینه درمان مو با استفاده از پی آرپی  PRP شده است. این روش درمانی برای مبتلایان به طاسی زودرس و ریزش مو ایده آل است. پی آر پی به هدف ترمیم مو می تواند نتایج طبیعی را بدون نیاز به روشهای جراحی پر هزینه فراهم کند. پزشکان بعد از استخراج پی آر پی  از خون ، پلاسمای غنی از پلاکت (PRP)  را با استفاده از یک سوزن نازک ، به پوست سر شما تزریق می کنند. محلول پی آر پی برای ریزش مو حاوی فیبرین غنی پلاکتی و فاکتورهای رشد است که به طور طبیعی رشد موهای جدید را تحریک می کند. و بهتر از همه اینها این است که ، درمان پی آر پی مو، هم برای زنان و هم برای مردان مناسب است.

 

پلاکت درمانی با پلاسمای غنی از پلاکت: یک روش درمانی بدون جراحی برای ترمیم مو

روش پلاسمای غنی از پلاکت یک درمان موثر غیر جراحی برای ترمیم مو برای بیماران زن و مردی است که دچار ریزش مو شده اند. درمان ریزش مو با روش PRP قادر به درمان طاسی و کم پشتی موها می باشد. در این روش از فاکتورهای رشد طبیعی موجود در خون انسان استفاده می شود. روش درمانی پی آر پی که برای درمان ریزش مو در زنان و مردان استفاده می شود ، حاوی فاکتورهای رشد طبیعی است. این فاکتورها حداقل ۳ تا ۵ برابر غلظت موجود در پلاسمای خون شما می باشد. این سیستم گرانولوسیت هایی را که به بازسازی بافت و ترمیم زخم آسیب می رساند ، از بین می برد.

 

استفاده از  سرم پی آر پی

محلول پلاسمای حاوی پلاکت با غلظت بالا پس از آماده سازی به پوست سر تزریق می شود. پزشک شما احتمالاً از یک سوزن مخصوص استفاده کرده و دوزهایی را که با دقت اندازه گیری شده تزریق می کند. پس از درمان ، موهای شما تمیز می گردد و شما می توانید بدون نیاز به کمک از کلینیک خارج شوید. این روش درمانی نیاز به جراحی ندارد و موجب اسکار نمی گردد و این باعث می شود این روش ترمیم مو بدون جراحی، پیشرفتی برای مبتلایان به ریزش مو باشد.

 

به طور خلاصه پی آر پی  برای ریزش مو چیست

روش درمان پی آر پی مو که برای مردان و زنان بسیار موثر می باشد ، می تواند به معکوس کردن روند ریزش مو و تشکیل فولیکول های جدید مو در امتداد خط رویش کمک کند. پزشکان بدین منظور از سرم پی آر پی استفاده می کنند که از خون هر بیمار تهیه می گردد.

آنها این سرم را به پوست سر تزریق می کنند تا موها با درخشش بیشتر، پررنگ تر، ضخیم تر و قویتر رشد کنند. سرم پی آر پی شامل غلظت هایی از فاکتورهای رشد ، سلول بنیادی مزانشیمی ، سیتوکین ها و سایر عناصر است. این سلول ها رگهای خونی جدیدی در پوست سر ایجاد می کنند تا با رساندن اکسیژن بیشتر و خون غنی از مواد مغذی ، فولیکول های مو  را تغذیه کنند.

 

 

تماس با ما: 02144219771

 

PRP پی ار پی پوست در کلینیک پی ار پی تهران

پی آر پی PRP فوائد زیبایی خود را به صورت طبیعی ارائه می دهد

پلاسمای غنی از پلاکت (PRP) است که به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از مفید ترین درمان های طبیعی برای جوان سازی در همه بدن است اخیرا مزایای PRP در پزشکی زیبایی کشف شده است و لیست طولانی از منافع آن همچنان رو به رشد است.

پرکننده ها یک روش محبوب برای جوان صورت ، کاهش چین و چروک پوست و بهبود جای زخم است. در حالی محصولات پرکننده متعددی در بازار وجود دارد ، پی آر پی PRP جایگزینی واقعا طبیعی برای آنهاست. از آنجایی در عمل پی آر پی PRP برای جوان سازی، ازخون خود بیمار استفاده می شود، خطرواکنش های آلرژیک یا حساسیت های وجود ندارد.

روش پی آر پی PRP به ترمیم یا افزایش حجم در مناطقی که نیاز به افزایش حجم دارند، کمک می کند. پی آر پی PRP را می توان برای موارد زیر استفاده کرد:

• کاهش خطوط اخم. این خطوط به عنوان علامت ۱۱ بین دو ابرو هم شناخته می شوند.

• کاهش خطوط و چروک پیشانی

• بهبود ظاهر خطوط و چروک کنار خارجی چشم که به عنوان خطوط پا کلاغی هم شناخته می شوند.

• کاهش چین نازولبیال

• کاهش خطوط لبخند

• درمان جای جوش

• بهبود خطوط عمودی لب که به عنوان خطوط رژ لب شناخته هم می شوند.

• بهبود خطوط ماریونت (خطوط گوشه دهان به چانه)

پی آر پی PRP حاوی فاکتورهای رشدی است که بدن را برای احیا و ترمیم بافت ها با استفاده از فرآیندهای طبیعی خود بدن تحریک می کند. با استفاده ازاین روش شما می توانید به وسیله جدا سازی عناصری از خونتان و سپس تزریق آنها در زیر چروک ها و حتی جای جوش ها پوست خود را جوان سازی کنید.

مزایای پی آر پی PRP به عنوان پر کننده زیبایی شامل توانایی برای کمک به پوست برای ترمیم سریعتر، نداشتن واکنش آلرژیک پوستی و جوان سازی سریعتر برای مدت زمان طولانی تر است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *